508 056- 563
rehapropp@gmail.com

Bądź fit

Marzysz o smukłej sylwetce, ale nie wiesz jak ją osiągnąć? Ćwiczenia na siłowni nie przynoszą oczekiwanych efektów? Twój trening jest monotonny i zaczyna Cię nudzić? Skorzystaj z oferty „Bądź fit”!

Masaż wyszczuplająco-antycellulitowy

Jest to intensywny i głęboki masaż. Rozbija komórki tłuszczowe, przyspiesza przemianę materii oraz ułatwia przepływ krwi i limfy, dzięki czemu łatwiej będzie oczyścić Twój organizm z toksyn. Pomoże Ci pozbyć się nagromadzonej w ciele wody i wyeliminować „pomarańczową skórkę”. Wyglądaj pięknie!

INDYWIDUALNE ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE

Slider

Ćwiczenia te pozwalają na zaangażowanie wiele grup mięśniowych i połączenie wielu rodzajów ćwiczeń podczas pojedynczej sesji np. poprzez połączenie ćwiczeń rozciągających, oddechowych z szybkościowymi i wzmacniającymi i wiele innych. W ten sposób dojdzie do pobudzenia organizmu i poprawy funkcjonowania organizmu jako całość. Atutem ćwiczeń ogólnorozwojowych jest fakt, że wykonując je nie dojdzie do przetrenowania danej grupy mięśniowej tylko do pobudzenia do wydajniejszego działania i pozwala to stopniowo zwiększyć intensywność treningu. Działając na takiej zasadzie nie dojdzie do zniechęcenia danej osoby do dalszych ćwiczeń Dowodem na pozytywne działanie takich ćwiczeń na organizm jest zwiększona tolerancja wysiłkowa przy kolejnych wizytach. Ćwiczenia takie mają na celu poprawić kondycje zarówno osobom trenującym zawodowo dany sport jak i dla osób nie lubiących zbyt dużo ćwiczyć. Ćwiczenia ogólnorozwojowe nie muszą być nudne, gdyż wykwalifikowany personel może zapewnić ich różnorodność tak, aby sprawiały przyjemność i widoczne były postępy.

Trening – zdrowy kręgosłup

Celem treningu jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, zwiększenie ruchomości i elastyczności kręgosłupa, korekcja postawy oraz nauka prawidłowego oddychania. W czasie treningu szczególny nacisk kładzie się na wzmacnianie mięśni głębokich (stabilizujących postawę ciała) oraz mięśni brzucha i grzbietu.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich- zarówno dla osób prowadzących siedzący tryb życia, jak i dla intensywnie trenujących – szczególnie z dużym obciążeniem. Trening ma charakter zarówno profilaktyczny, jak i leczniczy. Podczas zajęć nauczysz się jak bezpiecznie kontynuować ćwiczenia samemu.

Masaż całościowy

Doskonały dla kompletnej odnowy Twojego ciała. Rozluźnia napięte mięśnie, przyspiesza regenerację ciała, relaksuje. Masaż całościowy to idealny zabieg dla osób trenujących, przemęczonych, zestresowanych.

* na życzenie zabieg obejmuje także twarz